Blisko Ciebie
na co dzień!
i wszystko, czego potrzebujesz
w Twojej okolicy.

Świeże
produkty

Atrakcyjne
promocje

Duży
wybór

Blisko
Ciebie
Aktualne promocje
Miliki Way 21,5g
78,60 zł/kg
2,39 zł przy zakupie 1 szt. 111,16zł/kg
Miliki Way 21,5g
78,60 zł/kg
2,39 zł przy zakupie 1 szt. 111,16zł/kg
Miliki Way 21,5g
78,60 zł/kg
2,39 zł przy zakupie 1 szt. 111,16zł/kg
Miliki Way 21,5g
78,60 zł/kg
2,39 zł przy zakupie 1 szt. 111,16zł/kg
Miliki Way 21,5g
78,60 zł/kg
2,39 zł przy zakupie 1 szt. 111,16zł/kg
Miliki Way 21,5g
78,60 zł/kg
2,39 zł przy zakupie 1 szt. 111,16zł/kg
Miliki Way 21,5g
78,60 zł/kg
2,39 zł przy zakupie 1 szt. 111,16zł/kg
Miliki Way 21,5g
78,60 zł/kg
2,39 zł przy zakupie 1 szt. 111,16zł/kg
Miliki Way 21,5g
78,60 zł/kg
2,39 zł przy zakupie 1 szt. 111,16zł/kg
Miliki Way 21,5g
78,60 zł/kg
2,39 zł przy zakupie 1 szt. 111,16zł/kg
AKTUALNA OFERTA
Zajrzyj do naszej
gazetki
Sprawdź aktualne promocje w sklepach CHO NO TU.
Zobacz, co przygotowaliśmy na najbliższe dni i zaplanuj swoje zakupy.
Gazetka ważna: 14.09 - 27.09.2026
APLIKACJA
Twój sklep CHO NO TU zawsze pod ręką!
Pobierz aplikację Moje Sklepy i korzystaj z promocji, punktów oraz ofert dostępnych w Twoim sklepie.
W aplikacji wybierz swój sklep
CHO NO TU
Pobierz aplikację Moje Sklepy
Wybierz swój sklep CHO NO TU w swojej lokalizacij
Korzystaj z promocji i zbieraj punkty
APLIKACJA
Twój sklep CHO NO TU zawsze pod ręką!
Pobierz aplikację Moje Sklepy
Wybierz swój sklep CHO NO TU w swojej lokalizacij
Korzystaj z promocji i zbieraj punkty
AKcje promocyjne
Każdy dzień to
dobra okazja
Sprawdź nasze cykliczne promocje i zaplanuj zakupy w CHO NO TU.

Piekarniczy
Wtorek
Promocja na na wybrane pieczywo.

Nabiałowa
Środa
Promocja na wybrane produkty nabiałowe.

Świeży
Czwartek
Promocja na wybrane świeże owoce i warzywa.

Rybno-sałatkowy
Piątek
Promocja na wybrane ryby i sałatki.

Słodka
Sobota
Promocja na wybrane słodkości.
Nasze marki
Znane i lubiane produkty
na co dzień
W naszych sklepach znajdziesz szeroki wybór produktów od sprawdzonych marek.



























